Kyjov, Nádražní 471
+420 518 305 333
info@ssakyjov.cz

Pro uchazeče

Střední škola automobilní Kyjov

 

Informace pro uchazeče k náhradnímu termínu přijímací zkoušky a informace o zpětvzetí zápisového lístku

Uchazeč, který měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky na jedné škole a jeden z termínů nekonal, může konat tuto zkoušku v náhradním termínu bez ohledu na důvod jejího nekonání v řádném termínu, pokud potvrdí řediteli školy, na které měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky, do 14. května 2021, že bude konat tuto zkoušku v náhradním termínu. Potvrdit konání zkoušky v náhradním termínu nemusí uchazeč, který se řádně omluvil a již mu právo konat zkoušku v náhradním termínu vzniklo nebo vznikne.

Uchazeč může ve školním roce 2020/2021 vzít zpět zápisový lístek uplatněný v přijímacím řízení, pokud byl následně v prvním kole přijímacího řízení přijat ke vzdělávání ve střední škole po konání přijímací zkoušky v náhradním termínu.

 

Upozorňujeme, že žáci, kteří se dostaví k přijímací zkoušce musí mít platný doklad o negativním výsledku testu na Covid – 19 a nesmí mít projevy tohoto onemocnění. Jinak nebudou ke zkoušce připuštěni.

Přesné pokyny naleznete na tomto odkazu: http://ssakyjov.cz/wp-content/uploads/2021/04/priloha_894570514_0_000_Ochrana_zdravi_PZ_MZ_ZZ_ABS_2021.pdf

Po kliknutí se Vám otevře v novém okně dokument z MŠMT ve formátu pdf.

 

————————————————————————————————————————————-

V této záložce najdete všechno, co potřebují vědět uchazeči o studium na naší škole.

Dny otevřených dveří
Obory studia
Učební plány
Přijímací řízení
Ubytování a strava

 

Zpět: Úvodní strana / Mapa stránek