Kyjov, Nádražní 471
+420 518 305 333
info@ssakyjov.cz

Školní aula

Střední škola automobilní Kyjov

Posluchárna s kapacitou 54 míst s možností připojení notebooků (Wifi, zásuvka 230V v každé lavici).

Využití:

– Běžná výuka
– Přednášky pro školu i veřejnost
– Improvizovaná Divadelní představení a koncerty
– Slavnostní předávání vysvědčení

Vybavení:

Interaktivní systém eBeam® Whiteboard
eBeam Whiteboard jsou interaktivní elektronické fixy, které z tabule převádí to, co na ni píšete přímo do počítače. To znamená, že máte okamžitě k dispozici obsah tabule na obrazovce, můžete si data dodatečně upravovat, posílat přes e-mail, vytisknout, sdílet na síti, atd. Dále je zde možnost přímého sledování přednášky po interní síti a dokonce i přes internet. Hotové prezentace lze uložit např. jako PDF soubor, PowerPointovou prezentaci apod. například pro snadné rozeslání účastníkům e-mailem.

Vizualizer AVerVision 355AF
Umožňuje ukládání obrazu a videosekvencí přes USB rozhraní do počítače nebo na SDHC kartu (max 32GB). Jedná se o vizualizér s FullHD rozlišením a funkcí nahrávání na stisk jediného tlačítka. Funkce AutoFocus a AutoImage pro ještě snazší využití při výuce. Díky aktivnímu VGA-Pass-Through lze během jedné prezentace zobrazovat objekty z prezentační kamery a PC aplikace.

Dataprojektor Hitachi CP-SX635

Zajímavý produkt Hitachi CP-SX635 představuje projektor s vyšším, dokonce SXGA+ rozlišením. V řeči pixelů je to pak 1400 x 1050. Projektor využívá osvědčené technologie třech LCD panelů 3LCD a dokáže vyvinout jas až 4000 ANSI lumenů. Kromě spičkových specifikací se může model CP-SX635 pochlubit i celou řadou dalších funkcí od prvků proti ukradení přístroje až po kompletní škálu vstupů a výstupů.

Notebook řady Toshiba Satellite
Komplexně řešený notebook, který zcela vyhovuje potřebám výuky.

Blu-ray přehrávač SONY BDP-S370

Blu-ray přehrávač s možností přístupu na online obsah, přístupu na počítač a bezdrátového připojení k Internetu. Velmi rychlé načítání disků, vynikající kvalita obrazu.

Mix Yamaha MG166C-USB
Mixážní pult s USB rozhraním, MG série, 16 kanálů, 8x mikrofonní vstup, 4x stereo linkový vstup, 3 pásmový EQ, 3x AuxSends, low cut filtr 18dB, 6x kompresor na mikrofonních vstupech, mikrofonní předzesilovače, Phantomové napájení 48V, 60 mm fadery

AV receiver Sony STR-DA 5400 ES – černá

Výkonný 7. kanálový receiver STR-DA 5400 ES, premiové řady ES který vyhrál prestižní ocenění EISA – evropský reciever roku.

3 pevné mikrofony ve stojanech
, sada dvou bezdrátových ručních mikrofonů a dvoukanálového přijímače do racku, náhlavní sada.

 

Zpět: O škole / Úvodní strana / Mapa stránek